Депресія – це психічний розлад, який супроводжується зниженням настрою, а також руховою загальмованістю. За відсутності своєчасної терапії захворювання прогресує, що небезпечно розвитком важких афективних процесів.
Лікування депресії в стаціонарі – це оптимальний спосіб позбутися проблеми. В умовах стаціонару пацієнт отримує комплексну терапію, що складається з медикаментів, психотерапевтичної терапії та фізіотерапевтичних процедур. Схема лікування підбирається індивідуально.
Вартість лікування депресії в стаціонарі в Києві
Вартість лікування депресії у стаціонарі залежить від обраної схеми, тривалості терапії та надання суміжних послуг. Ціна визначається під час виборів певної програми. У вартість лікування входить:
- Проживання та харчування у лікарні.
- Медикаментозна терапія.
- Психотерапевтична терапія.
- Цілодобова підтримка.
Кваліфіковані лікарі клініки проводять цілодобовий монітор за станом пацієнта. При необхідності діючі схеми лікування коригуються. Пацієнт отримує профільну підтримку та допомогу.
Ціни на лікування депресії в стаціонарі клініки
Послуга | Ціна в грн |
- Лікування депресії в денному стаціонарі в Києві від 3000
- Комплексне лікування депресії в стаціонарі від 18000
✔️Лікування ✔️Проживання ✔️Харчуання
- Лікування депресії в денному стаціонарі в Києві від 4000
(2-х і 3-х місна палата)
- Лікування депресії в денному стаціонарі в Києві від 6500
(VIP одномісна)
- Консультація в клініці / онлайн 900/1600
(психіатра, психотерапевта)
- Консультація лікаря вдома 3500
(психіатра, психотерапевта)
Втомилися від залежності?
Як зрозуміти, що час звертатися до стаціонару
Лікування депресії здійснюється в умовах стаціонару. Звертатися за профільною допомогою необхідно з появою певної симптоматики. Симптоми депресії на початковій стадії включають:
- Відчуття постійної втоми.
- Порушення сну.
- Сентиментальність та сльозливість.
- Ослаблення спілкування, емоційне спустошення.
- Прагнення самотності. За відсутності допомоги фізичні симптоми депресії посилюються. У людини спостерігається помітне погіршення самопочуття (головний біль, задишка, біль у животі). У промові з’являється деяка скутість і почуття туги, що триває цілий день. Людина починає замикатися в собі, вона не хоче ні з ким спілкуватися, стає непридатною до роботи.
За відсутності допомоги на другій стадії захворювання з’являються симптоми запущеної депресії: - Шкірні покриви бліднуть.
- Шкіра пересихає, лущиться.
- Дихання стає поверхневим.
- Апетит відсутній.
Коли звертатись до стаціонару? Заручитись підтримкою фахівців рекомендується на початкових стадіях захворювання. Депресія не зникає самостійно. Друга та третя (запущена) стадія потребують обов’язкового лікування у стаціонарі. Людина не здатна самостійно впоратися із захворюванням.
Методи лікування депресії в стаціонарі
Нові методи лікування депресії ґрунтуються на комплексному впливі на організм. Терапія включає такі способи:
- Медикаментозна. Усунути депресію за допомогою заспокійливих препаратів чи снодійного, неможливо. Боротися із захворюванням необхідно спеціальними засобами, включаючи транквілізатори та антидепресанти. Вони приймаються за індивідуальною схемою. На підставі симптомів пацієнта лікар підбирає оптимальний препарат і дозування. У міру проходження лікування схема може коригуватися. У середньому лікування медикаментами займає до 6 місяців.
- Психотерапевтичний. У деяких випадках усунути депресію можна за допомогою психотерапії. У цій ситуації медикаменти не використовуються. В основі лікування лежить застосування спеціальних технік, спрямованих на виявлення причин депресії, а також її ефективне усунення. Психотехніки не лише усувають симптоми депресії, а й першопричину її розвитку. Психотерапевтичне лікування займає близько 12 місяців.
- Комбінований. В основі методу лежить використання медикаментів та психотерапевтичних сеансів. Таке поєднання свідчить про високу ефективність.
Як лікують депресію у лікарні Оздоровлення 24? Метод впливу визначається індивідуально, після консультації та обстеження пацієнта.
Що пропонує наша клініка
Лікування депресії у стаціонарі – це цілодобовий контроль пацієнтів, а також надання комплексної підтримки. Терапія в умовах стаціонару – використання інноваційних методик, які довели високу ефективність. Лікування здійснюється за індивідуальними схемами, в основі яких лежить:
- Застосування ефективних препаратів.
- Психотерапевтичні сеанси із профільними фахівцями.
- Цілодобова підтримка.
Пацієнт проживає у комфортних умовах, що налаштовує на сприятливий результат та посилює бажання повернутися до нормального життя.
Скільки триває лікування в стаціонарі
Тривалість лікування депресії у денному стаціонарі визначається в індивідуальному порядку. На цей процес впливає загальний стан пацієнта, причини та симптоми депресії, а також обрана методика лікування.
У середньому загальне медикаментозне лікування становить від 3 до 6 місяців. Психотерапевтичні сеанси займають період від 6 до 12 місяців. Пацієнт перебуває в стаціонарі не весь час.
Для підвищення ефективності призначеного лікування, пацієнту необхідно дотримуватись рекомендацій лікаря, приймати медикаменти та не пропускати сеанси психотерапії.
Відгуки наших пацієнтів
Загальні питання і відповіді
- ля виявлення депресії фахівці задають низку питань (їх близько 20 штук). На підставі відповідей пацієнта та його зовнішніх ознак можна визначити стадію депресії.Тривалість терапії визначається індивідуально з урахуванням загального стану пацієнта.
- Найкраща допомога – це звернення до лікаря незалежно від стадії захворювання. Чим раніше розпочнеться лікування, тим швидше пацієнт повернеться до нормального життя.
- Звертатися до стаціонару. Депресія виникає у всіх, незалежно від статі та віку. Захворювання потребує комплексного підходу у лікуванні.
- Самостійно вилікувати депресію неможливо. Особливо якщо це запущена стадія. При появі найменших симптомів, що вказують на депресивний стан, рекомендується звертатися до лікаря.
Царук Євген Григорович
Рецензент матеріалу
11 років досвіду ведення медичної практики. Займається ефективним лікуванням порушення працездатності, депресивних станів, синдрому хронічної втоми, страхів, тривоги, апатії та млявості, порушення сну, шизофренії, психічних розладів в осіб похилого та старечого віку.